Meeskond

Inglismaa kogudus Amazing!GRACE läkitab Viljandisse 12-liikmelise meeskonna viima läbi Rada 61 konverentsi. Meeskonda kuuluvad ka kaks eestlast, kes kõik on A!G koguduse tuumikmeeskonnas.
 

Martin Ruddick

Martin on evangelist, koguduse rajaja ja vanempastor Amazing!GRACE koguduses. Ta töötas 15 aastat Eaglescliffe Emmanueli koguduses evangelistina. Aastal 2006 kutsus Jumal Martini töötama ringireisiva evangelistina. Martin ja tema meeskond on evangeeliumi kuulutanud ning kogudusi julgustanud erinevate rahvuste seas Indias, Ugandas, Kasahstanis, Sardiinias, Hispaanias, Prantsusmaal, Eestis, Itaalias, Venemaal, Filipiinidel ning mujal. Samal ajal töötavad nad ka UK kogudustes. 2011 aasta jaanuaris külvas Jumal Martini ja Margareti südamesse seemne, millest sai alguse Amazing!GRACE Teesside kogudus - UK baas rahvusvaheliseks teenistuseks.
Martin on täiesti veendunud, et lihtsas evangeeliumi kuulutuses peitub vägi!
Ta on saanud Jumalalt Rada 61 visiooni ja selle programmi koos meeskonnaga välja arendanud.
Martin ja tema abikaasa Margaret on üles kasvatanud 9 last. Kaks tütart on siirdunud misjonipõldudele.
           

 

Karl-Johannes Allikas

Karl on olnud koos oma abikaasa Terjega  A!G tuumikmeeskonnas selle koguduse rajamisest peale.  Karli kirg on jutlustamine ja evangeeliumi kuulutamine. Oma koguduses teenivad nad koos abikaasaga ka lastetöö meeskonnas. Neil on kolm tütart.
 
 
 
 

Franco ja Jill Sinaguglia

Franco ja Jill on A!G koguduse meeskonnas. Nende kutsumus on julgustada vastpöördunuid. Neile meeldib teenida inimesi nii koguduses kui kodugrupis. Franco pere on pärit Sitsiiliast ning selle tõttu on ta süda pöördunud ka Itaalia misjoni poole.
Neil on 3 last.
 
 
 

Stuart ja Marion Braye

Stuart ja Marion on A!G koguduse tuumikus olnud selle rajamisest peale.
Stuart tegutseb koguduses pastori ning jutlustajana. Samuti on ta koos Martiniga käinud arvukatel misjonireisidel. Nende poeg  Andy on oodatud kõneleja. Teine poeg Mike on ülistusjuht ja muusik.
Stuart on tuline, et näha Taevariigi läbimurret Eestis.
 
 

Kristjan ja Kinna (Katarina) Allikas

Kristjan ja Kinna on A!G koguduse tuumikmeeskonnas. Juba enne  koguduse rajamist oli Kristjan Martini abiline Alfa kursuste korraldamisel Teesside erinevates kogudustes. Kristjan on  koguduses innukas  ülistuse eestvedaja. Nad on  Alfa kursuste, Rada 61 jt koguduse programmide aktiivsed kaastöölised.
Neil on väike poeg, kes ka Viljandi R61 külaliste nimekirjas.
 
 

Keith ja Julie Lewis

Keith ja Julie on koguduse tuumikmeeskonnas tegutsemas koduruppide alal - grupijuhtide treenimine ja julgustamine ning gruppide rajamine ja hooldamine. Keith tegutses varem samal alal ühes suures Newcastle koguduses. Nad juhatavad ka tervitusmeeskonda. Neist kiirgab soojust, neil on karjase süda.
 
 
 

Harry ja Gloria Holden

Harry ja Gloria on teeninud A!G koguduse meeskonnas selle algusest peale. Gloria on Rada 61 kursuste nõutud väikegrupijuht, praegu juhatavad nad ka üht koguduse väikegruppi. Nad on kogenud imesid ja igatsevad suuremaid, samuti soovivad nad  näha tuhandeid saamas päästetud. 

 

 

 

Rohkem infot Amazing!GRACE koguduse kohta leiad kodulehelt: www.amazinggrace.eu
Vaata Amazing!GRACE kogudust tutvustavat videot:


Martini kutse Rada 61'le

Karli lugu: Miks Rada 61?

Mis on Rada 61?:


Järgmised Rada 61 konverentsid:

    21. - 24. september 2017, Rakveres
    26. - 29. oktoober 2017, Tartus