Meeskond


Martin Ruddick

Martin on evangelist, koguduse rajaja ja vanempastor Amazing!GRACE koguduses. Ta töötas 15 aastat Eaglescliffe Emmanueli koguduses evangelistina. Aastal 2006 kutsus Jumal Martini töötama ringireisiva evangelistina. Martin ja tema meeskond on evangeeliumi kuulutanud ning kogudusi julgustanud erinevate rahvuste seas Indias, Ugandas, Kasahstanis, Sardiinias, Hispaanias, Prantsusmaal, Eestis, Itaalias, Venemaal, Filipiinidel ning mujal. Samal ajal töötavad nad ka UK kogudustes. 2011 aasta jaanuaris külvas Jumal Martini ja Margareti südamesse seemne, millest sai alguse Amazing!GRACE Teesside kogudus - UK baas rahvusvaheliseks teenistuseks.

Martin on täiesti veendunud, et lihtsas evangeeliumi kuulutuses peitub vägi!

Ta on saanud Jumalalt Rada 61 visiooni ja selle programmi koos meeskonnaga välja arendanud.

Martin ja tema abikaasa Margaret on üles kasvatanud 9 last. Kaks tütart on siirdunud misjonipõldudele.


Karl Allikas

Karl on olnud koos oma abikaasa Terjega A!G tuumikmeeskonnas selle koguduse rajamisest peale. Karli kirg on jutlustamine ja evangeeliumi kuulutamine. Oma koguduses teenivad nad koos abikaasaga ka lastetöö meeskonnas. Neil on kolm tütart.


Stuart Braye

Stu on üks Amazing!Grace koguduse pastoritest ja asutajatest ja oodatud jutlustaja. Ta kirg on Issanda sõna õpetamine ja selle igapäevane rakendamine. Ta töötab ka Teeside ülikoolis.


Kris Allikas

Kris on Amazing!Grace koguduses ülistusjuht ja juhtmeeskonna liige ning ta on andnud suure panuse Rada61 kursuse toomisel Eestisse.

Alari ja Katrin Allikas

Alari ja Katrin igatsevad näha et  Jeesuse teenimise mõtteviis ja vägi vormiks ja kujundaks kristlaskonda  Eestimaal. Nad on veendunud, et see on parim alus kõigele, mida Jumal tahab teha.


Stephen Simpson

Sarah töötab koolis õpetajana ja on pidanud loenguid Rada61 kursustel. Stephen on vedanud koguduse palvetööd. Neil on nägemus olla ühel päeval kogudust rajamas Riias.


Keith ja Emily Hammond

Nad on isa ja tütar, kellel on süda rahvaste jaoks. Hiljuti olid nad perega Filipiinidel ning Emily tegutses seal kolm kuud misjonärina ALIVE Bacnotan koguduse juures.

 

Amazing!GRACE UK

Inglismaa kogudus Amazing!GRACE läkitab Viimsisse 10-liikmelise meeskonna viima läbi Rada 61 konverentsi. Meeskonda kuuluvad ka neli eestlast, kes kõik on A!G koguduse tuumikmeeskonnas.

Rohkem infot Amazing!GRACE koguduse kohta leiad kodulehelt: www.amazinggrace.eu
Vaata Amazing!GRACE kogudust tutvustavat videot:

 


Martini kutse Rada 61'le

Karli lugu: Miks Rada 61?

Mis on Rada 61?:


Järgmised Rada 61 konverentsid:

    24. - 26. mai 2018, Viimsi