Rada 61 konverents, mis see on?

See on 3-päevane intensiivne teekond südame muudetud saamiseks, vabastamiseks, puhastamiseks, Jumalale üle andmiseks ja tervenemiseks. Kõik, mida Jeesus tuli tooma (Jesaja 61: 1-6), on võimalus oma ellu vastu võtta.

Konverentsi esimesel õhtul - neljapäeval kutsutakse meid Maarja kombel tooma oma südamed Jeesuse jalge ette Püha Vaimu ligiolusse. See on õhtu, kus keskendutakse Pühale Vaimule.

Reede õhtul suuname oma pilgud Jumala armastusele. Kõik sellel õhtul toimuv aitab paraneda ja vabaneda ebatäiusliku maise isa pildist ja mõjust ning saada Jumalaga terve isa-lapse suhe.

Laupäeval läbib meie elu sügavpuhastuse, kus iga väiksemgi patt, olgu selleks kasvõi kriitilisus või laiskus, saab ristile naelutatud. Ja Jumal tahab meile veelgi rohkem anda - Ta tahab meid laupäeval vabastada ka haiget saamistest, hingevalust, andestamatusest, sidumistest, anda märku kui meie ellu on tulnud mõni tänapäevane ebajumal, milleks võib olla ka arvuti, toit või töö.

Püha Vaim võib tuua sügavalt meie seest esile midagi, mille olemasolust me ei teadnudki.

Jumala ees siirad südamed saavad tervendatud.

Siis jääb veel üle teadvustada endale kõiki saatana valesid, mida oleme enda kohta uskunud ja mõista, kes me tegelikult Jumala Sõna alusel oleme ja võtta Jumala armust tõde vastu oma ellu.
 

Mida konverents endas sisaldab?

Rada 61  konverents sisaldab ülistust, jutlusi, väikegrupiaegu, üleskutseid anda Jumalale üle erinevaid valdkondi ja probleeme oma elus ja igal päeval ka palveosa, mil võimalus üleskutsele vastata.  See on hea võimalus viibida Jumala ligiolus, kuulda Püha Vaimu kõnetusi, anda oma elu rohkem ja rohkem Jumalale üle ja võtta vastu seda, mis Tema tahab Sulle anda.

 

Kellele on konverents mõeldud?

Vanusest ja konfessioonist olenemata igale kristlasele, kes soovib oma suhtes Jumalaga minna sügavamale.
Korraldajad ootavad osa võtma ka pastoreid. Neile mõeldud väikegruppi juhib pastor Martin Ruddick. Eraldi grupp on mõeldud ka pastorite abikaasadele.
 

Lapsed

Lapsed alates 10. eluaastast võivad soovi korral (mitte vanemate survel) konverentsist osa võtta. Nooremad lapsed palume koju jätta.
 

Kes korraldab?

Konverentsi  korraldajaks on UK kogudus Amazing!GRACE kelle missioon on aidata kristlastel saada Jesaja 61 ptk-l põhineva Rada 61 programmi abil Jumalaga sügavamasse osadusse.

Vaata kogudust tutvustavat videot SIIT ja nende kodulehekülge SIIT.

 

Konverentsi keel

Konverents toimub inglise keeles tõlkega eesti keelde.
Kui mõnes väikegrupis valdavad kõik vabalt inglise keelt, võib väikegrupp toimuda inglise keeles.
 

Konverentsi Maksumus

Konverentsi osavõtutasu on 10€, mida saab tasuda ülekandega pärast registreerimist.
Registreerida saad ennast siit.
 

Kus ja millal on järgmine Rada 61?

24. - 26. mai 2018, Viimsi Vabakoguduses

 

 


Martini kutse Rada 61'le

Karli lugu: Miks Rada 61?

Mis on Rada 61?:


Järgmised Rada 61 konverentsid:

    24. - 26. mai 2018, Viimsi